O Willi

zdj-fron-foto

Willa Halina zaprasza Państwa w swe progi. Z dala od zgiełku ulic, a jednocześnie tak blisko Starego Miasta. W tej przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy znajdą Państwo spokój, ciepło oraz wysoki standard świadczonych usług. Ogród wokół kamienicy zaprojektowany został z myślą o potrzebach naszych gości, dlatego też po całym dniu aktywnego zwiedzania zabytków Sandomierza, nasza willa jest oazą dla duszy i ciała. Ale to nie wszystko, co nas wyróżnia. Nasi goście chwalą nas również za „królewskie śniadania”, na które składają się obfite porcje, świeże pieczywo, owoce i słodkości. Na atmosferę śniadania wpływa także miejsce serwowania: odrestaurowana, klimatyczna piwnica oraz altana w ogrodzie.

Nasz personel chętnie służy pomocą i stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom gości, Dla nas liczy się Państwa zadowolenie oraz spokojny i komfortowy wypoczynek.

W to wyjątkowe miejsce wpleciona została legenda o pięknej Halinie, córce Piotra z Krępy, która niegdyś uratowała miasto przez najazdem Tatarów.

Galeria