Komfort, Spokój,Lokalizacja

komfort

Komfort

Nasze pokoje i apartamenty mają w sobie wszystko, co potrzebne, aby pobyt był komfortowy. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje wyposażone w duże łoża małżeńskie, telewizory,  łazienki z kabinami prysznicowymi oraz bezprzewodowy Internet  Wi-Fi. Przed budynkiem znajduje  się duży parking, otoczona zielenią letnia altana, w której można biesiadować. Na życzenie gości, podajemy posiłek w pokoju oraz wykonujemy usługi sprzątania i wymiany ręczników.

.

zdj-fron-fotoSpokój

Willa Halina otoczona jest zielonym ogrodem, pełnym kwiatów i krzewów. Od strony zachodniej graniczy z wąwozem lessowym, którego sandomierski mikroklimat sprzyja wypoczynkowi i przynosi ulgę w upalne dni.  Główne punkty komunikacyjne znajdują się w odległości 500m od naszego obiektu, stąd też nie docierają do nas odgłosy pośpiechu życia miejskiego. Dzięki temu nasza willa jest idealnym miejscem dla osób chcących spędzić urlop w spokoju i ciszy.

.

sandomierz-rynekLokalizacja

Willa Halina zlokalizowana jest na uboczu  głównej arterii miasta, a jednocześnie w niewielkiej odległości od najważniejszych atrakcji turystycznych Sandomierza. Z okien naszych pokoi rozciągają się widoki na Starówkę i wąwóz, a droga wiodąca na Stare Miasto lub pod Bramę Opatowską zajmuje zaledwie 5 minut spacerkiem. W pobliżu mieści się park miejski, Wąwóz Piszczele, Wąwóz Królowej Jadwigi, a także deptak spacerowy Podwale Dolne, prowadzący do Zamku Królewskiego, Klasztoru i Kościoła p.w. św. Jakuba i dalej na Bulwar im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Dzięki temu, wszelkie atrakcje turystyczne są „na wyciągnięcie ręki”.