Willa Halina W Sandomierzu

Willa Halina zaprasza Państwa w swe progi - z dala od zgiełku ulic, a jednocześnie tak blisko Starego Miasta. W tej przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy znajdą Państwo spokój, ciepło oraz wysoki standard świadczonych usług. Nasze pokoje i apartamenty mają w sobie wszystko, co potrzebne, aby pobyt był komfortowy. Ogród wokół kamienicy zaprojektowany został z myślą o potrzebach gości, dlatego też po całym dniu aktywnego zwiedzania zabytków Sandomierza, Willa Halina jest oazą dobrego wypoczynku . Ale to nie wszystko, co nas wyróżnia. Nasi goście są pod wrażeniem serwowanych tutaj śniadań, które często nazywają "królewskie śniadania". Na atmosferę posiłków wpływa także miejsce serwowania: klimatyczna piwnica willi oraz altana w ogrodzie. W sukcesie obiektu ważną rolę odgrywa personel, który chętnie służy pomocą i stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom gości. Dla nas liczy się Państwa zadowolenie oraz spokojny i komfortowy wypoczynek.


Bez-nazwy-3


W to wyjątkowe miejsce wpleciona została legenda o pięknej Halinie, córce Piotra z Krępy, która niegdyś uratowała miasto przez najazdem Tatarów.

ilość pokoi
Ilość miejsc noclegowych
Ilość zadowolonych klientów

Pokoje

Oferujemy 8 przestronnych, komfortowo wyposażonych pokoi, w tym dwa apartamenty. Ogółem dysponujemy 28 miejscami noclegowymi ( 16 łoża małżeńskie + 12 sofy rozkładane). W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową.

ascz

Aktualności

Bądź na bieżąco i śledź nasze promocyjne oferty.

Zobacz wszystkie aktualności
ilość pokoi
Ilość miejsc noclegowych
Ilość zadowolonych klientów

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj nocleg.

Adres
ul. Reformacka 10, 27-600 Sandomierz
Dane kontaktowe
E-mail: biuro@willahalina.eu Phone: 784 985 834