• Strona WWW i Grafika
  • 783 517 443
  • marian.sikora92@gmail.com
Agencja interaktywna co robimy?
You are here: Home \ Agencja interaktywna co robimy?

Agencja interaktywna

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www

Naszą specjalnością jest tworzenie serwisów internetowych. Nasza Agencja interaktywna jest w stanie wykonać stronę internetową na każdą kieszeń.  Nasze umiejętności sprawiają, że możemy zaoferować Twojej firmie kompleksowe rozwiązania na potrzeby Internetu. Projektemy strony tak, aby były funkcjonalne i wyjątkowe. Zlecając nam wykonanie strony internetowej masz pewność, że będzie ona dostosowana do Twoich potrzeb. Projektując responsywne strony internetowe uwzględniamy Naszym celem a twoim kluczem do sukcesu jest atrakcyjny design i responsywne projekty.

Projektowanie stron www

Responsywność

Responsywność RWD

Responsywność RWD

Responsywność stron internetowych jest bardzo ważna. Coraz wiec z nas przegląda strony na nośnikach przenośnych, komórkach, tabletach lub innych urządzeniach mobilnych. Projektując strony internetowe zwracamy wielka uwagę aby strona była responsywna. Dostosujemy rozłożenie boxów na twojej witrynie tak by na każdym urządzeniu było wygodne i czytelne w przeglądaniu strony internetowej. Strony responsywne są to strony które bazują na najnowszych trendach projektowania stron internetowych. Responsywność jest bardzo ważna również przy pozycjonowaniu stron. Google od 2015 roku zaczeło zwracać szczególna uwagę na strony które oparte są o tego typu tegnologię.

Makietowanie

Makietowanie

Aby sprostać Twoim wymaganiom wdrażamy działania t.j makiety strony i strategia strony. Funkcjonalne makiety są stosowane po to aby nawigacja strony i jej układ skutecznie realizował cele portalu internetowego. Sprawia to ze strona jest bardziej skuteczna i intuicyjna dla użytkowników.

makietowanie stron www

CMS

Podpinanie CMS -  Sytem Zarządzania Treścią

Sytem Zarządzania Treścią

CMS i wybór idealnego rozwiązania jest priorytetem pod względem bezpieczeństwa, obciążenia i przeznaczeniu serwisu internetowego. System zarządzania treścią jest stosowany po to aby była możliwość szybkiej edycji, aktualizacji treści na stronie WWW. Panel administracyjny jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze i dopasowany do Twoich potrzeb.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

 Najlepszym narzędziem do budowy wizerunku marki Twojej firmy jest idealna identyfikacja wizulna, unikalne projekty graficzne, czytelne logo i grafika. Grafika musi być spójna i trafiać w gusta odpowiedniej grupie użytkowników dla której serwis, strona, sklep bedzie przeznaczony. Wszystkie te zabiegi są wykonywane po to aby Ty i Twoja firma była wyraźniejsza na tle konkurencji.

Identyfikacja wizualna

Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów on-line

Projektowanie sklepów on-line

Nasz sklep internetowy to gwarancja Twojego sukcesu. Pomożemy Ci wybudować Twój sukces projektując własny sklep internetowy. Wzbudzanie zaufania klienta szata graficzna, intuicyjną i prostym systemem płatności.  W dzisiejszych czasach sklep internetowy zastępuje lub wspomaga stacjonarne sklepy w sprzedaży, pozwalają osiągnąć zysk. Sklepy zaprojektowane przez nas charakteryzują się tym ze są bezpieczne i responsywne. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania taka aby obsługa i design był dopasowany do Twoich potrzeb.

Projekty Graficzne

Projekty graficzne

Jeśli chcesz w pełni zareklamowąć firmę, przedstawić oferte usług i produktów, stworzymy indywidulna dla Twojej marki grafikę reklamową. Dla naszych klientów tworzymy: ulotki, wizytówki, gazetki produktowe, katalogi, billbordy, POS i inne. Jesteśmy wulkanem świeżych pomysłów i staramy sie aby grafika jaka przygotujemy  w pełni odzwierciedlała profil firmy.

Agencja interaktywna strony web projektuje

Dedykowany Account

social-media agencja interaktywna

Social Media

Świadomość działania w mediach społecznościowych jest podstawia do sukcesu. Pozwala to zeby aktywnie wysłuchac opini na temat twojego produktu,  pozyskać  nowych klientów czy też budowac wizerunek firmy. Stworzymy wokół Twojej marki zaangazżowna grupę społeczności internetowej, zorganizujemy promocje, konkursy i przygotujemy content, bedziemy promowali eventy organizowane przez Twoja Firmę.